Úvod » Komentáře 2011/2012 » 4.Turnaj

4.Turnaj

publikováno 20.12.2011

Na 4.turnaji nás v prvním zápase čekal soupeř ze středu tabulky Juventus Hlinsko. Až do 12 minuty držel výsledek 0:0, a nebylo jasné, kdo strhne vedení na svoji stranu.Neboť již tradičně jsme se pomalu dostávali do provozní teploty a klucí z Hlinska hráli velmi dobře.První gól jsme dali po pěkné kombinaci, kdy roh zahrál Papangin a Číča hlavou dal na 1:0. Do poločasu jsme však inkasovali na 1:1. V druhém poločase jsme se již rozehráli a dostatečně zahřáli a byl to mnohem lepší výkon než v půli první. Nejdříve Papangin skóroval po samostané akci na 2:1 a později pojistil Rosťa Tuška na konečných 3:1.

Becherovka Přívrat   vs   Juventus Hlinsko 3:1 (góly:Číča,Papangin,Rosťa)

Ve druhém zápase jsem nastoupili proti týmu Metaxa Pašáci .Hned od úvodu to byl boj na ostří nože, neboť soupeř pěkně kousal a to až za hranicí pravidel. Náš bijec Šíma nad kterým visí 4 žlutá, tedy stop na jedno utkání, vyhecované utkání zvládl a vyprovokovat se nenechal.(Ale měl protože stejně na další turnaj nejel) :) viď woe.Po našich dvou gólech soupeř odpadl a zápas byl rozhodnutý. Dokonce jsme kopali ještě dva trestné kopy ze vzdálenosti 10 m . Jenomže jsme nedali ani první, kterou soupeřův brankář vyrazil, ani druhou ve stylu Antonína Rosti Panenky.

Becherovka Přívrat  vs   Metaxa Pašáci   6:1 (góly:Papangin 2, Čiča 2, Rosťa, Kubas,)