Originál kolekce na Zoot.cz

1.Turnaj

publikováno 28.11.2011

Becherovka   vs  OK Interier Pardubice       1:2

První zápas letošní sezony v krajském přeboru jsme hráli v Hrochově Týnci proti OK Interiér Pardubice. Soupeř byl takticky velmi vyzrálý a hrál futsal který se hraje ve vyšších soutěžích. V útoku stál na míči hráč před vápnem a rozdával balón na střelu. Stejně se hrálo i na druhé straně, takže zde vynikali hráči, kteří dokázali míč podržet, měli dostatečnou sílu, aby se nenechali odstrčit a dostatečně zkušení. Zde bych chtěl vyzdvihnou Máju, jeho zkušenosti z ligy se hodily, a nemusel zde postupovat rychlostní souboje se soupeři o 10kg a 5 let mladšími. Zápas opticky nebyl vůbec „běhavý“ , ale o to rychlejší před vápnem.  Od 7 minuty  jsme vedli po dobře zahraném přímáku po lince Majá – Rosíno. Bohužel soupeř srovnal v 13 minutě. V druhém poločase jsme dostali na 2:1 a to 30 vteřin před koncem. Žlutou kartu vyfasoval „bijec“ Šíma.

Becherovka   vs  United Chrudim                12:1

V druhém zápase proti United Chrudim byl obrázek hry úplně jiný. Zápas byl více otevřený, běhavější a více připomínal zápasy ze soutěže, kde jsme hráli vloni. Již  2 minutě Maja nastřelil tyč, ve 3 „Číča“ ( všichni víme jak to bylo) šel dvakrát na golmana ani jednou nedal. Ale ve 4 min. už Rosino skóroval, aby vzápětí ještě zachraňoval po kiksu „ Číči“. A pak se rozjel brankostroj : Šíma v 11min, Číča v 13 a 17min. Pak jsme dostali jednoho na 1:4, poté Šíma bombou vymetl vingl, v 24 minutě se Rosíno uklonil gólmanovi a dal hlavou na 1:6, po přihrávce Uliho dal Maja tyč a Uli doklepl na 1:8, pak zase Rosíno otečkoval břevno a Maja doklepával. Jarin „Burn“ se nemohl trefit ale „Velký Gól“ se nad ním slitoval a soupeř ho trefil omylem do paty a míč se odrazil do v tu dobu prázdné brány. Poté Rosíno nejdříve vyslal „Číču“ – 1:10, poté vyslal Jarina a nakonec Uliho,který uzavřel na 1:12.